Кошик
3 відгуків
+380968904435
+380951860573
УкраїнаКиївул.М.Максимовича, 26Б
Мир Клинкера
Залишити відгукНаявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.
Виробники
  • 69
  • 27
  • 1

Газоблок

Газобетонні блоки – це будівельний матеріал з дрібнопористий бетону, що застосовується для зведення несучих і самонесучих стін будівель різної поверховості, міжкімнатних перегородок, інших господарсько-побутових конструкцій. У нашій компанії пропонується купити газоблоки в широкій гамі типорозмірів і виробників, з гарантією якості, за доступною ціною. Блоки доставляють на об'єкт замовника в зазначеному обсязі швидко і надійно. Аргументами на користь покупки саме цього матеріалу служать висока міцність, теплоємність і бездоганні експлуатаційні характеристики будівельних виробів.

Купити газоблоки

Технологічні особливості виробництва газобетонних блоків

Газобетон виготовляється шляхом приготування суміші на основі портландцементу, дрібнофракційних кварцового піску, води, вапна і газоутворюючих компонентів, яка після завершення хімічних реакцій і автоклавного/неавтоклавного твердіння перетворюється в тверду пористу масу. Для додання кінцевим виробам постійних характеристик матеріал піддається обробці гарячим водяною парою, після чого ретельно висушується в спеціальних камерах. Застиглі блоки нарізаються в заданих розмірах, упаковуються і відправляються на склад для подальшого розподілу та реалізації.

Для будівництва сучасних будівель газоблок, пропонований нашою компанією, вважається ідеальним матеріалом. Він володіє характеристиками, повністю задовольняють вимоги екологічності та пожежної безпеки. До того ж, ціна газобетонних блоків, а також оптові поставки дозволяють істотно економити на кількості необхідних виробів, утеплювачів та кладочном розчині.

Ціна газобетонних блоків

Переважні характеристики газоблоків

До відмінних властивостях газобетонних блоків відносяться:

  • вагова легкість – знижує ефективну навантаження на фундамент, що дозволяє замінити одним газобетонним виробом (до 30 кг) до 22 цегли стандартного розміру (100 кг);

  • низький рівень теплопровідності – до 0,12 Вт/м 0C, що дозволяє знизити витрати на опалення будівлі на 30-40%;

  • акумуляційні властивості, сприяють збереженню стабільного мікроклімату всередині будинку, незалежно від погоди та пори року;

  • чудова звукоізоляція;

  • пожежна безпека і екологічність будівель, забезпечувані за рахунок застосування виключно натуральних компонентів; матеріал здатний витримувати вплив високої температури та полум'я до 5-7 годин;

  • міцність на стиск – у межах 28-40 кгс/см3;

  • конструкційна здатність і простота в обробці – досягаються завдяки точним розмірам блоків і добірних елементів, вироби не вимагають додаткової обробки, легкі розпилі за допомогою звичайних інструментів.

Ще одна важлива перевага – ціна газоблоку. Наша компанія гарантує в цьому плані максимальну економію: завдяки взаємодії з провідними виробниками цього матеріалу в Україні та за кордоном, вартість продукції вигідно відрізняється від ринкових аналогів.

Доставка газоблоку по Україні

Купити газоблоки оптом з доставкою по Україні

Транспортная сеть нашей компании охватывает все регионы страны, а потому оптовые поставки газобетонных блоков являются наиболее выгодным вариантом закупки. Заказать строительные изделия в требуемом объеме можно, заполнив онлайн-форму на сайте либо связавшись с менеджером компании по телефону. Каждая заявка обрабатывается в индивидуальном порядке, а потому гарантируется быстрая доставка по Украине, с минимальными потерями по сколу изделий. Также возможна покупка в розницу – отгрузка блоков осуществляется со склада компании.

Если вы нацелены на перспективное строительство с соблюдением всех требований и нормативов по качеству и долговечности новых зданий, выбор газобетона в качестве основного стенового материала станет самым выгодным и рациональным капиталовложением.

Также наша компания предлагает: Керамические блоки, клинкерная плитка и многое другое